• info@orenpatent.com
  • 0216 501 0077
  • 0212 594 7877

Hakkımızda

Günümüz de ayakta kalabilmek, firmaların sahip olduğu bir takım değerlerle mümkündür. Bu değerlerden en önemlileri "Kendilerini Tanıtan Markaları", "Sahip Olunan Patentli Ürünler", "Kurmuş oldukları Kalite Yönetim Sistemleri" dir.

Tüm firmalar, Ürün ve hizmetlerin aynı ya da benzer faaliyet kolundaki rakiplerden ayırt edici olabilmesi için bir marka kullanmak zorundadır. Marka ile birlikte ürün ve hizmetlerinin kalitesini arttırmanın ve bunu sürekli devam ettirmenin vazgeçilmez koşulu da iyi bir Yönetim Sistemi ile sağlanabilmektedir. Bu sayede müşterileri ile çok iyi bir köprü kurmaktadırlar.

Bu amaçlarınıza hizmet etmek maksadıyla kurulan Ören Patent kurumsal kimlik oluşturmanın basamakları olarak nitelendirilen Marka tescil, Patent, Tasarım Tescil, Faydalı Model Tescil, Telif Haklarının Alınması hizmetlerinin yanı sıra Kalite Yönetim Sistemleri konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bununla birlikte, eğitimin asla bitmemesi gerektiğine inanan firmamız, her türlü firmanın yapısına ve süreçlerine uygun eğitim hizmetleri de sunmaktadır. Büyümek ve Gelişmek isteyen bütün işletmenin kurumsal kimlik kazanması öncelikle, firma yönetiminin hassasiyeti ile başlar, bütün çalışanların katılımıyla devam eder ve seçilen uygun bir danışmanlık hizmetiyle noktalanır.

İşte bu anlayışla kurulan Ö®EN Marka ve Patent Dan. Hizmetleri; Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu (ISO) tarafından yayınlanan yönetim sistemleri standartları (ISO 9001:2000, ISO 14001, ISO 18001, ISO 22000 v.b) ve ürün standartları konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle en etkin yardımcınız olacaktır. Firmamız, değerli müşterilerine Sürekli Danışmanlık hizmetlerini vermek amacıyla kendini de sürekli geliştirmektedir.