• info@orenpatent.com
  • 0216 501 0077
  • 0212 594 7877

Kosgeb Danışmanlığı

Kosgeb Danışmanlığı ile Şirketinize Maddi Destek Sağlayın!

Evet, bu mümkün firmamız aracılığıyla kısa sürede yüksek meblağlarda finansman sağlayabilirsiniz hem de geri ödeme durumu olmadan bu mümkün.

Bunu hak edebilmek için Kosgeb porosedürlerinde belirtilen tüm şartları yerine getirmek gerekmektedir. Sizlerin bu prosedürleri anlamaya vaktiniz yoksa bizler için bu işlerinizi kolayca yürütebiliriz. Kobi danışmanlık hizmeti veren firmamız sizin şirketinizin büyümesi için gereken taktikleri, büyüme yolunda atmanız gereken adımları, gireceğiniz zorluklar karşısında sizlere ne yapılması gerektiği hakkında yol gösterecektir. Kosgeb ile ilgili tüm işlemlerinizi sizlerin yerine yürütecek sizlerin zamanını verimli kullanmanız için adınıza sizleri savunacak, atılacak adımlar konusunda sizlere en doğru bilgiyi sunacak olan Ören Patent ile firmanızı olduğu yerden çok daha iyi konumlara taşıyabilirsiniz.

Kosgeb Danışmanlığı İle Şirketinize Maddi Destek Sağlayın Nasıl mı sorusu karşısında kafanızı karıştırmadan sizlerin adına işlemleri en doğru şekilde takip edecek olan firmamızla irtibata geçin rahat edin. Sizler Kosgeb danışmanlık hizmetimizden yararlanarak asıl işleriniz ile meşgul olurken maddi desteği alabilmek adına bizlere sadece istenen resmi evraklarınızı ulaştırmanız yeterlidir. Bütün evraklarınızı teslim ettikten sonra bizler kalan işlemlerinizi tamamlayarak başvurunuzun onaylanma sürecinde bir süre beklemenin ardından Kosgeb tarafından başvuru ile ilgili sonuç tarafımıza iletilecektir. Talep edilen finansman desteği onay alırsa şayet bir taahhütname ile resmi olarak Kosgeb’in hibe hizmetinden yararlanmış olabileceksiniz.

Kosgeb Danışmanlığı ile Şirketinize Maddi Destek Sağlayın. Kosgeb sadece girişimcilere finans sağlamıyor küçük işletmelere ve orta ölçekli işletmelere de bu finans kaynaklarından destek veriyor. KOBİ’lerin ekonomik kalkınmada paylarını daha fazla artırmaları için çıkan bir kanun ile 20 Nisan 1990 yılında kurulmuştur. Sizlerde kendi küçük ya da orta ölçeli işletmenize finans sağlamak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir